#4405 | Zakhorloge snek spillegang "Stoakes, Londen" - Herenzakhorloge - Handopwindbaar - 1792.

Kavel onverkocht
Staat: Goed - Materiaal kast: zilver - Diameter: 53 mm - Mineraalglas - Gewicht: 109 gram - Opwindsleutel.<br /><br /> <p><strong><em><u>Zilveren zakhorloge Snek Spillegang, &rsquo;Stoakes &rsquo;, +/- 1792&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; </u></em></strong></p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Omschrijving:</strong> Zilveren zakhorloge, diameter: 52,9 mm, dikte: 30,1 mm, gewicht: 109&nbsp; gram. Het horloge is gemaakt door Stoakes, in Londen, Engeland, omstreeks 1792.&nbsp; Het uurwerk is een snek spillegang uurwerk, gesigneerd met &lsquo;Stoakes, Londen, 30027&rdquo;. De emaille wijzerplaat is voorzien van Romeinse cijfers. De kasten zijn gemaakt van zilver en voorzien van zilverkeurmerken (sterling zilver, Londen en jaarletter &ldquo;r&rdquo;).&nbsp; Er is een sleuteltje aanwezig om het horloge op te winden en verzetten.</p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Staat:</strong> Het horloge is in goede staat. De kasten hebben een aantal lichte deukjes en krasjes. Het uurwerk loopt na opwinden en loopt de snek-ketting geheel af. Vanwege de ouderdom kan de nauwkeurigheid niet gegarandeerd worden. De wijzerplaat heeft een aantal krasjes. De minutenwijzer ooit vervangen en in minder goede staat dan de urenwijzer. Het glas is origineel en goede staat en heeft een aantal krasjes.&nbsp;&nbsp;</p>

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt