#4398 | Zakhorloge snek spillegang "Baccuet, Londen" - Herenzakhorloge - Handopwindbaar - 1740.

Kavel onverkocht
Staat: Goed - Materiaal kast: geelgoud - Diameter: 47 mm - Mineraalglas - Gewicht: 81,5 gram - Ketting.<br /><br /> <p><strong><em><u>Gouden zakhorloge Snek Spillegang, &lsquo;Baccuet Londen &rsquo;, +/- 1740&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; </u></em></strong></p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Omschrijving:</strong> Gouden zakhorloge, diameter: 46,9 mm, dikte: 26,1 mm, gewicht: 81,5&nbsp; gram. Het horloge is gemaakt in Londen, Engeland omstreeks 1740.&nbsp; Het uurwerk is een snek spillegang uurwerk, gesigneerd met &lsquo;Baccuet, Londen&rsquo;. De emaille wijzerplaat is voorzien van Romeinse cijfers. De kasten zijn gemaakt van goud, hebben geen keurmerken maar zijn met een spectrometer getest (beide 18 karaat). De ketting (type &lsquo;chatelaine&rsquo;) welke bij het horloge zit is verguld. Er is een sleuteltje aanwezig om het horloge op te winden en op tijd te zetten. &nbsp;</p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Staat:</strong> Het horloge is in goede staat. De buitenste kast is in zeer goede staat, sluit, goed, heeft geen deuken en de gravure is in zeer goede staat met weinig slijtage. De binnenste kast sluit goed maar heeft een aantal deuken. Het uurwerk loopt na opwinden en loopt de snek-ketting geheel af. Vanwege de ouderdom kan de nauwkeurigheid niet gegarandeerd worden. De wijzerplaat is in zeer goede staat en heeft geen krassen en barsten. De wijzers zijn origineel en in goede staat.&nbsp; Het glas is een origineel mineraalglas en heeft enkele krasjes en chipjes langs de rand.</p>

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt