#4396 | Zakhorloge spillegang "John Bird, Londen" - Herenzakhorloge - Handopwindbaar - 1820.

Kavel onverkocht
Staat: Goed - Materiaal kast: ros&eacute;goud - Diameter: 95 mm - Mineraalglas - Gewicht: 95,7 gram - Ketting is 18 kt. goud, haak van ketting is verguld.<br /><br /> <p><strong><em><u>Gouden zakhorloge Spillegang, &lsquo;John Bird&rsquo; +/- 1820&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; </u></em></strong></p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Omschrijving:</strong> Gouden zakhorloge, diameter: 51,7 mm, dikte: 16,4 mm, gewicht: 95,7&nbsp; gram. Het horloge is gemaakt door John Bird in Londen, Engeland, omstreeks 1820.&nbsp; Het uurwerk is een spillegang uurwerk, en is gesigneerd &lsquo;J Bird, Londen, N 1778&rsquo;.&nbsp; De wijzerplaat is gemaakt van emaille en is voorzien van Arabische cijfers. De kast is gemaakt van goud en is langs de randen bezet met zaadparels. Daarnaast is de achterzijde voorzien van een guilloche gravure en opgevuld met blauwe emaille. Het stofdeksel is ook voorzien van een guilloche gravure en is opgevuld met rood emaille. De kast is niet voorzien van en goudkeurmerk, de kast is met een spectrometer getest (18 karaat). Er is een sleuteltje aanwezig.&nbsp; Er is een originele chatelaine aanwezig bij het horloge. Deze is niet voorzien van een goudkeurmerk maar is getest met een spectrometer (18 karaat), de haak aan de achterzijde is verguld. De chatelaine is zeer uitbundig gegraveerd.&nbsp; Er is een sleuteltje aanwezig bij het horloge.</p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Staat:</strong> Het horloge is in goede staat. De kast heeft geen deukjes en enkele krasjes. De deksels sluiten goed.&nbsp; Het uurwerk loopt na opwinden. Vanwege de ouderdom kan de nauwkeurigheid niet gegarandeerd worden. De wijzerplaat is in uitstekende staat en heeft geen beschadigingen, maar is wel hersteld langs de rand bij 4 uur. De wijzers zijn origineel en in goede staat. Het glas is origineel en in zeer goede staat, met enkele zeer lichte krasjes.</p>

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt