#3119 | Eeuwig durende kalender zilver.

Kavel verkocht
Naar 17e eeuws voorbeeld met gegraveerde versieringen. Nederland, Voorschoten, Koninklijke Begeer, 1998, Keurtekens: staande leeuw, meesterteken, minerva, O - gebruikssporen. 77 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt