Kavel 3109

(22) Vingerhoedjes zilver.

Diverse maten en uitvoeringen w.o. 5 onedel. 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen. 76 gram, 0/1000.

€ 55,00
€ 90,00
8

Minimum volgend bod: € 95,00