Kavel 3108

(8) Vingerhoedjes zilver.

Diverse maten en uitvoeringen. 19e en 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen. 40 gram, 0/1000.

€ 30,00
€ 34,00
2

Minimum volgend bod: € 36,00