Kavel 3107

(10) Vingerhoedjes zilver.

Diverse maten en uitvoeringen w.o. 1 onedel. 19e en 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen. 41 gram, 0/1000.

€ 30,00
€ 55,00
4

Minimum volgend bod: € 60,00