Kavel 3106

(12) Lot vingerhoedjes zilver.

Diverse uitvoeringen. 19e en 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren - 2 stuks geen zilver. 50 gram, 800/1000.

€ 35,00
€ 50,00
2

Minimum volgend bod: € 55,00