Kavel 3105

(20) Lot vingerhoedjes zilver.

Diverse uitvoeringen. 19e en 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren. 86 gram, 800/1000.

€ 60,00
€ 80,00
5

Minimum volgend bod: € 85,00