#2986 | Lepelvaasje zilver.

Kavel onverkocht
Strak baluster rond model voorzien van 4 dubbele bandrand. Nederland, Schoonhoven, van Kempen & Begeer, 1973, Keurtekens: staande leeuw, minerva, meesterteken, N. H 7,5cm & H 5,5cm, 83 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt