#2692 | Parfum Flacon met gouden montuur.

Kavel onverkocht
Kristallen flesje met gouden montuur en dop inclusief binnenstopje. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: Eikenblad - gebruikssporen en kleine deukjes aan de dop. H8,5cm, 10 gram, 585/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt