#2581 | Triumph Motorfiets zilver.

Kavel onverkocht
Fraai gedetailleerd model uitgevoerd met rubber banden op schaal. Italiƫ, Arezzo, Medusa oro, 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren. H 14cm B 26, 5cm, 700 gram, 925/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt