#2578 | (5) delige set miniatuur servies zilver.

Kavel verkocht
W.o. koffie- en theepot en roomstel op dienblad in Art Deco stijl. Engeland, Londen, AC & Sons Ltd, 1976, Keurtekens: Leeuw, panterkop, meesterteken, B. B 14,5cm, 65 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt