#2445 | Bessen lepels zilver.

Kavel verkocht
Gevormde vergulde schep en gegraveerde bes decoraties op de steel. Engeland, Londen, Josiah Williams & Co (George Maudsley Jackson, 1885, Keurtekens: leeuw, panterkop, meesterteken, K - gebruikssporen. 85 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt