#2428 | (3) Strooilepels zilver.

Kavel verkocht
Diverse uitvoeringen. 19e en 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen. 119 gram, 0/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt