#2416 | Taartschep zilver.

Kavel verkocht
Voorzien van getorste steel en gegraveerde Biedermeier versieringen en daarbij een doosje. Nederland, Joure, wed. J. H. van der Meulen, 1978, Keurtekens: leeuw, meesterteken, minerva, s. L 23,5cm, 66 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt