#2414 | (2) Serveer bestek zilver.

Kavel onverkocht
W.o. pasteischep en vleesvork. Nederland, Amsterdam, Daniel van Outvorst, 1891, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, G, Hoeker & Zoon. 207 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt