#2408 | Visschep zilver.

Kavel onverkocht
Met gegraveerd versierde bak en gegoten traditioneel versierd heft. Indonesie, 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, 800. L 28,5cm, 166 gram, 800/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt