#2377 | (3) Bestekdelen zilver.

Kavel onverkocht
W.o. visschep en pasteischep uitgevoerd in Hollands puntfilet (999/1000 gehalte). Nederland, Zeist, Gerritsen b. v. (Sola Fabriek), 1979/1980, Keurtekens: Staande leeuw, minerva, meesterteken, U, V met kroon, 999 - lichte gebruikssporen. 383 gram, 925/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt