#2374 | Pasteischep zilver.

Kavel onverkocht
Ovaal gevormd model met half opstaande rand voorzien van gegoten opgesoldeerd handvat afgewerkt met benen heft. Engeland, Sheffield, Atkin Brothers, 1921, Keurtekens: leeuw, kroon, meesterteken, d. L 31cm, 140 gram, 925/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt