Kavel 2352

Strooilepel zilver.

Met gegraveerde Biedermeier versieringen. Nederland, Schoonhoven, Gerrit van der Dussen, 1875, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, q - lichte gebruikssporen. L 16cm, 51 gram, 835/1000.

Minimum volgend bod: € 40,00