Kavel 2351

Gebakschep zilver.

Strakke uitvoering met puntfilet handvat. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: Keltum, ZI - gebruikssporen. L 14cm, 64 gram, 925/1000.

Minimum volgend bod: € 25,00