Kavel 2350

(4) delig lot scheplepels zilver.

Diverse uitvoeringen. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen. 111 gram, 835/1000.

€ 40,00
€ 40,00

Minimum volgend bod: € 45,00