Kavel 2349

Gebakschep zilver.

Uitgevoerd met getorste steel en bladvormig schepgedeelte en steel versiering. Nederland, Amsterdam, Johannes Albertus Adolf Gerritsen, 1900, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, D. L 24,5cm, 66 gram, 835/1000.

Prebid eindigt over: -
€ 25,00
€ 29,00
3

Minimum volgend bod: € 31,00