Kavel 2348

Strooilepel zilver.

Ajour opengewerkt met fraaie bloemdecoraties en gebolde bak. Nederland, 1934, Keurtekens: leeuw, minerva, onleesbaar meesterteken, Z - lichte gebruikssporen. L 17,5cm, 39 gram, 835/1000.

€ 30,00
€ 30,00

Minimum volgend bod: € 32,00