Kavel 2347

Natfruitscheppen zilver.

Opengewerkt met gevlamde vormen en gegraveerde parelrand decoratie. Nederland, Schoonhoven, van Kempen, 1927, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, zwaardje, R - lichte gebruikssporen. 84 gram, 835/1000.

Prebid eindigt over: -
€ 40,00
€ 40,00

Minimum volgend bod: € 45,00