#2347 | Natfruitscheppen zilver.

Kavel verkocht
Opengewerkt met gevlamde vormen en gegraveerde parelrand decoratie. Nederland, Schoonhoven, van Kempen, 1927, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, zwaardje, R - lichte gebruikssporen. 84 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt