Kavel 2346

Gebakschep BWG.

Met getorste steel en Indonesische versieringen. Indonesië, 20e eeuw, Keurtekens: 800 - lichte gebruikssporen. L 23cm, 96 gram, 0/1000.

€ 35,00
€ 39,00
3

Minimum volgend bod: € 41,00