Kavel 2344

Petit-four tang en Cake vork zilver.

Beiden opengewerkt en versierd met gegoten florale decoraties. Nederland, begin 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren. 53 gram, 835/1000.

€ 30,00
€ 32,00
2

Minimum volgend bod: € 34,00