Kavel 2343

(2) delige set strooilepels zilver.

Opengewerkte bak met getorste steel en handvat met gegraveerde rocaille decoraties. Nederland, 1909, Keurtekens: Leeuw, minerva, onleesbaar meesterteken, Z. L 16,5cm, 57 gram, 835/1000.

€ 30,00
€ 34,00
3

Minimum volgend bod: € 36,00