Kavel 2342

Serveer lepel zilver.

Hollands puntfilet. Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen, 1948, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, N. L 20cm, 75 gram, 835/1000.

€ 20,00
€ 25,00
3

Minimum volgend bod: € 27,00