Kavel 2341

(2) Roomlepels zilver.

Diverse versieringen waaronder gegoten eekhoorn en boogschutter. Nederland, vroeg 19e eeuw, Keurtekens: diverse keuren. 30 gram, 835/1000.

€ 40,00
€ 65,00
6

Minimum volgend bod: € 65,00