Kavel 2338

Koektrommel met onderschotel zilver.

gelobd model voorzien van Biedermeier gegraveerde decoraties. Nederland, Rotterdam, Pieter Zöllner, 1853, Keurtekens: staande leeuw, minerva, meesterteken, T - gebruikssporen. 605 gram, 925/1000.

€ 350,00
€ 560,00
10

Minimum volgend bod: € 610,00