Kavel 2337

Koektrommel zilver.

Rechthoekig model uitgevoerd met gedreven afbeeldingen van o. a. de Nachtwacht van Rembrandt. Nederland, Zutphen, B. W. van Eldik, 1926, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, Q - gebruikssporen. B16 x H 8 x D 11cm, 646 gram, 835/1000.

€ 100,00
€ 320,00
22

Minimum volgend bod: € 340,00