Kavel 2336

Koektrommel zilver.

gelobd model voorzien van gegraveerde Biedermeier versieringen. Nederland, Amsterdam, Jacob Helweg, 1845, Keurtekens: staande leeuw, minerva, meesterteken, L, Bonenbakker & zoon - gebruikssporen. 383 gram, 925/1000.

€ 150,00
€ 360,00
7

Minimum volgend bod: € 380,00