Kavel 2335

Koektrommel zilver.

Rechthoekig model met afgeronde hoeken en gedecoreerd in de boven- en onderrand. Nederland, Amsterdam, Jacob Helweg, 1833, Keurtekens: staande leeuw, minerva, meesterteken, Y. 15 x 10 x 7cm, 462 gram, 925/1000.

€ 260,00
€ 320,00
5

Minimum volgend bod: € 340,00