#2334 | Koektrommels zilver.

Kavel onverkocht
Strak model afgewerkt met meegegoten parelranden. Nederland, 's-Gravenhage, DJ Aubert & Zoon, 1995, Keurtekens: staande leeuw, minerva, meesterteken, L. H 9cm x B 20cm, 765 gram, 925/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt