Kavel 2333

Koektrommel met onderschotel zilver.

Strak model afgewerkt met meegegoten parelranden. Nederland, 's-Gravenhage, DJ Aubert & Zoon, 1992, Keurtekens: staande leeuw, minerva, meesterteken, H. H 8,5cm x Ø 20cm, 663 gram, 925/1000.

Minimum volgend bod: € 400,00