#2151 | Champagne flute met Diamant zilver.

Kavel verkocht
Strak uitgevoerd model Rosy Blue 2000. Duitsland, Flensburg, Robbe & Berking, 20e eeuw, Keurtekens: maan, kroon, 925, meesterteken - gebruikssporen. H 23,7cm, 251 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt