#2098 | Sieraden doosje zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd op voetje met satijnen geplooide voering en decoratieve vensterafbeelding. Engeland, Birmingham, F. A. Adams & Co, 1923, Keurtekens: leeuw, meesterteken, anker, y - gebruikssporen. 11 x 8,5 x 5,5cm, 220 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt