#2082 | Presenteerschaal zilver.

Kavel onverkocht
Met opstaande opengewerkte rand en geometrische vormen. Duitsland, Bremen, Wilkens & Sohne, eind 19e eeuw, Keurtekens: Halve maan kroon, meesterteken, A. Freitag, 800. 47,5 x 28,5cm, 1277 gram, 800/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt