#2076 | Dienblaadje zilver.

Kavel verkocht
Klein model voorzien van houten bodem en ajour opengewerkte gegoten rand voorzien van acanthus bladeren en rocaille versieringen. Nederland, Haarlem, La Court / Offenberg, 1909, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, Z - gebruikssporen. 3 x 25,5 x 20, 5cm, 180 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt