Kavel 2673

Jugendstil dame Brons.

Gesigneerd Bohn. Begin 20e eeuw. 40 x 14 cm.

Geschatte veilingtijd: 11 okt 2018 20:59
€ 80
€ 95
4

Minimum volgend bod: € 100