Kavel 2243

Amsterdams bont kom.

Bewerkt met bloemen, vogels en hazen. China 18e eeuw. 1 gerestaureerde chip en minimale randschade. 7 x 14 cm.

Geschatte veilingtijd: 11 okt 2018 16:45
€ 150

Minimum volgend bod: € 150