Kavel 2240

Amsterdams bont kom.

Rijkelijk gedecoreerd met bloemen en landschappen. China 18e eeuw. Minimale randschade en een haarlijn. 7 x 15 cm.

Geschatte veilingtijd: 11 okt 2018 16:44
€ 180

Minimum volgend bod: € 180