Kavel 2239

Amsterdams bont kom.

Afgebeeld met zotjes. China 18e eeuw. Haarlijnen en chips. 7 x 15 cm.

Geschatte veilingtijd: 11 okt 2018 16:44
€ 180

Minimum volgend bod: € 180