Kavel 2238

Amsterdams bont kom.

Met manden en bloemen gedecoreerd. China 18e eeuw. 3 haarlijnen. 5,5 x 11 cm.

Geschatte veilingtijd: 11 okt 2018 16:44
€ 80
€ 80

Minimum volgend bod: € 85