Kavel 2237

Amsterdams bont kom.

Met Europese personen erop afgebeeld. China 18e eeuw. 1 minimale fritting en een haarlijn. 6,5 x 14 cm.

Geschatte veilingtijd: 11 okt 2018 16:43
€ 190

Minimum volgend bod: € 190