Kavel 2232

(2) Schaaltjes.

Blauw/wit landschap decor, gemerkt met een Artemisia. China 19e eeuw. 1 schaaltje heeft randschade. 2,5 x 11,5 cm.

Geschatte veilingtijd: 11 okt 2018 16:42
€ 80

Minimum volgend bod: € 80