Kavel 934

Leeuwendaalder (zwemmende leeuw) Zeeland 1599. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.49.39. Delm. 838.

Geschatte veilingtijd: 09 mrt 2018 14:23
€ 130
€ 230
10

Minimum volgend bod: € 240